CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE
- 型號描述:
Diode 200 V 4A Surface Mount TLM364
DIODE SCHOTTKY 200V 4A TLM364
- 型號:
- CTLSH4-200M364 TR13 PBFREE
- 品牌:
- Central Semiconductor Corp
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Capacitance @ Vr, F
- 140pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 4A
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 200 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 840 mV @ 4 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 1 µA @ 200 V